O nas

JESTEŚMY POLSKIM PRODUCENTEM AKCESORIÓW OCHRONNYCH DO ROWERÓW. NASZE PRODUKTY SĄ NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI I WYKONUJEMY JE Z NAJLEPSZYCH MATERIAŁÓW. KUPUJĄC NASZE PRODUKTY NA NASZYCH AUKCJACH MACIE PAŃSTWO GWARANCJE NAJNIŻSZYCH CEN PRODUCENTA!

Mak produkt Polska właściciel linii produktów „Bike protecion” istnieje na rynku od 2011 roku. To co robimy jest efektem naszego zamiłowania do kolarstwa. W naszej firmie każdy człowiek jeździ na rowerze, a większość jesteśmy kolarzami amatorami. Dzięki temu doskonale rozumiemy potrzeby miłośników jednośladów.

Posiadamy sztab kolarzy testowych, którzy morderczo testują każdy produkt zanim wejdzie do sprzedaży. Dzięki temu wiemy, że nasze produkty spełniają najwyższe standardy i są doskonale dostosowane do państwa potrzeb.

„Bike protection” to nasza polityka. Jesteśmy firmą, która powstała po to, by chronić rowery wszystkich użytkowników. Od osób jeżdżących na niedzielne wycieczki po zawodników MTB i XC. Kochamy najnowsze technologie i potrafimy je wykorzystać, dzięki nim nasze produkty są bardzo wytrzymałe i odporne na extremalne warunki.

 

Bike-protection w mediach: 

Bikeworld.pl ukazał się test naszych folii:www.bikeworld.pl

Serwis MTB NEWS: http://www.mtbnews.pl

www.banachbrothers.pl: http://www.banachbrothers.pl

Mak produkt Polska
ul. Agrestowa 27
65-770 Zielona Góra

 

Kontakt:

Wybierz dogodną dla Ciebie metodę kontaktu.

e mail: biuro@bike-protection.pl

telefon: (503) 028 494

mBank: 32 1140 2004 0000 3502 7628 3381

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.