!!! REWOLUCJA W NAKLEJANIU FOLII OCHRONNYCH !!!

JUŻ W SPRZEDAŻY !!!!!

Preparat do naklejania folii ochronnych bike protection to środek dzięki, któremu naklejenie folii ochronnych staje się dziecinnie proste.

Eliminuje powstawanie pęcherzyków powietrza pod folią, umożliwia jej dopasowanie bezpośrednio na elementach roweru. W opakowaniu znajduje się niepyląca włóknina która ułatwia wyciskanie pozostałości płynu z pod folii.

Jak to działa?

Preparat ma za zadanie chwilowe odizolowanie kleju folii od powierzchni przeznaczonej do aplikacji. Tworzy mikro warstwę pomiędzy klejem a np: ramą roweru dzięki czemu umożliwia korygowanie folii na ramie a także nie pozwala pęcherzykom powietrza zostać uwięzionym pod folią. Po pewnym czasie odparowuje nie pozostawiając po sobie śladu oraz nie zmniejszając właściwosci klejacych folii ochronnych.

W OPAKOWANIU

Opakowanie zawiera 33 ml preparatu ułatwiającego montaż folii ochronnych na ramę i elementy roweru oraz niepylącą włókninę w formacie 30×40 cm.

Jak używać płynu Bike protection
1. Na czystą i odtłuszczoną ramę nanosimy preparat przy pomocy atomizera tak by pokrył całkowicie miejsce naklejania folii ochronnej.
2. Następnie na jeszcze mokrą powierzchnię naklejamy folię ochronną .
!! uwaga powierzchnia ramy w miejscu i w trakcie naklejania musi być wilgotna od preparatu !!
3. pozycjonujemy folię ochronną i zaprasowujemy ją włókniną z zestawu wyciskając pozostałości preparatu z pod folii.
4. W miejscach przetłoczonych np: spawy dogrzewamy folię suszarką do włosów tak by zrobiła się  i doprasowujemy to miejsce włókniną.
5. pozostawiamy rower na 2 – 6 godzin by mikro warstwa płynu odparowała przez pory folii.

GŁÓWNE ZALETY:

– Błyskawiczny montaż folii ochronnych

– Aplikacja bez pęcherzyków powietrza

– proste w użyciu,

– doskonale nadaje się do wszystkich folii ochronnych bike protection

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.